Reference
Spokojenost mých klientů je pro mě nejdůležitější. Tady je pár slov od těch, kteří už se mnou měli focení. Zpětná vazba od klientů je pro mě důležitá. Jsem za všechny velmi vděčná a za každé milé slovo!
reference
Krásně strávený nedělní večer s příijemnou fotografkou. Fotografie, které vznikly se líbí nejen mně, ale hlavně ostatním. Moc děkuji!
Jitka
-portrét-
Focení bylo úžasné, už teď se těším na další. Fotky jsou boží a nemůžu se na ně vynadívat. Atmoška též byla skvělá
Shellby
-pejsek-
focení s Ivet jsem se vrátila naprosto nadšená. Focení krásně plynulo, na všem jsme se bez problému dohodly a v průběhu panovala skvělá nálada. Oceňuji také její přípravu na focení a rychlost, s jakou jsem dostala náhledy. Hotové fotografie jsou naprosto úžasné a taktéž jsem je obdržela velmi rychle. Fotografka dokázala neskutečným způsobem zachytit atmosféru, jakou jsem si u jógových fotografií představovala, a já jsem si celé focení moc užila.
Barča
-jogové focení-
reference
Jsi Ivet moc šikovná fotografka,
Před focením jsme opravdu byli nervózní, hlavně Míra a Didi taky tak trochu, nicméně celé to focení bylo velmi příjemné, tréma byla pryč a my si to skvěle užil, zachytila jsi nám všechno...tohle jsou fotky, které mluví samy za sebe. Každá fotka má v sobě kouzlo, které mě tak hladí na duši. Přesně takhle si představuji práci profesionálního fotografa a ty jsi skvělá
Romča, Míra a Dída
-rodinné focení-
Než jsme měly jít fotit, byla jsem dost nervozní, protože to bylo moje a kiwi první focení, ale jak jsme se daly do řeči, tak všechna nervozita upadla. Atmosféra byla příjemná a focení jsem si velmi užila. Myslím, že i Kiwi bavilo. protože si užila mnoho mazlení a pozornosti, kterou má ona velmi ráda. Nesmím zapomenout také na úžasné nápady, díky kterým mám tak úžasnééé fotečky a jem na ně neskutečně pyšná. A konečná úpráva fotečky ještě více pozvedla k dokonalosti. Každému kdo si přeje dokonalé fotečky vřele doporučuji tuto úžasnou a telentovanou fotografku.
Kiwi
-pejsek-
Focení s Ivet super, šikovná slečna, vybrala místo i vymyslela jak bude focení probíhat, příjemná, komunikativní, byla i sranda, má trpělivost s dětmi, za nás super volba k focení, výsledek fotek krásný, můžeme jedině doporučit
Kuba s rodinou
-rodinné focení-
reference
Focení bylo celkově úžasné, stejně jako fotografka. Milá, šikovná a vstřícná slečna, která to s foťákem umí a ví co dělá. Bylo to moje první focení a určitě doporučuju, myslím si, že s nikým jiným už bych asi ani fotit nechtěla. Takže opravu velký dík.
Kačka
-portrét-
Byla jsem na druhém focení a určitě ne na posledním. I když to bylo spontání, tak snad ještě zábavnější než to první. Slečna je moc milá, šikovná a ten čas strávený focením utekl strašně rychle. Děkuju ji za ochotu a celkově její přístup k focení. Je vidět, že ji to moc baví a tím pádem to baví i mě, DÍKY.
Kačka
-portrét-
Jsem maximálně spokojený a myslím si, že rodiče, až to uvidí budou mít taky radost. Focení jako takové, tak proběhlo podle představ a nebyl tam žádný problém. Rychlost jakou byly fotky dodány, tak super, nečekal jsem, že to bude tak rychle. Cena teda naprosto skvělá. Pokud v budoucnu budu zase chtít nějaké fotky, vím komu se ozvu, stejně tak určitě doporučím přátelům a známým. Ještě jednou děkuji!
Kuba a Pepa
-rodinné focení, bráchové-
reference
Focení bylo boží jako vždy! Fotečky jsou nádherné, jsem moc ráda, že jsem to stihli před tou bouřkou a aspoň bylo nějaké dobrodrůžo. Moc děkuji za skvělé fotky.
Béďa
-koník-
Ivet, ty jsi boží! Moc děkuji, jsem nadšená, děkuji za ty exttra fotky, to mi udělalo radost. Mám z fotek hroznou radost!
Romča
-sportovní fotky-
Focení bylo moc fajn. Byla to moje první zkušenost a jsem nadšená. Všecho proběhlo tak, jak jsem se dohodly. Můžu všem moc doporučit. Fotky jsou nádherný.
Eliška
-portrét-
reference
Nedávno jsem měla příležitost absolvovat své první focení. Probíhalo v příjemné a uvolněné náladě, což mi pomohlo překonat počáteční nervozitu. Fotografka byla nejen šikovná a milá, ale také nápaditá, neváhala mi poskytnout rady ohledně pozování. Výsledné fotografie jsou nádherné! Musím také vyzvdvihnout komunikaci a následnou domluvu ohledně focení. Zkrátka velké spokojenost, moc doporučuji!
Niky
-portrét-
Focení bylo naprosto nejlepší, slečna je příjemná a opravdu ví co dělá. Bavilo mě úplně všechno, hlavně nápady a pozy, které se vždy nějak vymyslí. Fotografie jsou boží, musela bych napsat asi milion důvodů, abych popsala co se mi na nich líbí. Nemám vůbec co vytknout.
Gabriela
-portrét-
Focení jsem si moc užil, fotografka působila profesionálně, skvělá komunikace, fotky byly moc krásné a přišly rychle.
Jan
-sportovní focení-
reference
Focení bylo fajn, líbí se mi, že se fotografka snaží vyhovět jakýmkoli požadavkům. Mohu doporučit.
Lucka
-portrét-
Určitě doporučím fotografku, která je moc milá. A spolupráce po chvilce nebyla ani tak stresová.
Naty
-párové focení-
Moc děkujeme za focení. Určitě to nebylo poslední.
Kamarádky
-portrét-